Novinky

2. KOLO PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2018/2019

 

...
Exkurze

 

...
Okresní finále středních škol v kopané O pohár J. Masopusta

 

...
Den španělské kuchyně

 

...
Výměnný projekt s nizozemským gymnáziem

 

...
ERASMUS+ - projektové setkání na ACADEMIA MERCURII

 

...
Didaktická procházka v ruském jazyce – Hradec Králové

 

...
SETKÁNÍ V ANGLII BŘEZEN 2018 – PROJEKT ERASMUS+ MOVING WATERS

 

...
27. ročník - Mezinárodní veletrh cestovního ruchu Holiday World

 

...

 

PROFI GO 2018 – 3. místo

Fotogalerie ZDE:

Michaela Brožová, žákyně 4. ročníku oboru cestovní ruch, získala 3. místo na 24. ročníku soutěže talentů pro cestovní ruch PROFI GO 2018, pořádanou pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj České republiky, Agentury CzechTourism a Asociace krajů ČR. Soutěž je určena studentům středních a vyšších odborných škol a jejím cílem je podpora k uplatnění v oblasti cestovního ruchu. Podmínkou účasti je znalost alespoň jednoho světového jazyka a lze soutěžit pouze jednou.

Porota hodnotila písemný test všeobecných znalostí z oblasti zeměpisu, historie, kultury, literatury apod., následoval „videotest“ s českými a světovými pamětihodnostmi a poslední částí byla praktická ústní prezentace jazykových schopností. Naše žákyně mluvila v ruském jazyce na téma „Co bych ráda ukázala zahraničním turistům v České republice“ – vybrala si pevnost Josefov a hospitál Kuks.

Michaela získala nádherné 3. místo a tímto jí chceme poděkovat za úspěšné reprezentování naší školy a přejeme další nejen studentské úspěchy.