Novinky

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ
Licence fitness instruktora pro naše studenty
Odborné praxe cestovního ruchu - průvodcovská činnost
Cambridgeské zkoušky přímo v naší škole
UNESCO - projektový týden
Odborné praxe Cestovního ruchu - 2.B a 3.B
Obhajoby studentských firem
Rychlovka na Karlově mostě a bojovka na Kampě - 2.B
Osvětim - poznávací zájezd
Holiday World Praha 2024
Základy trestní odpovědnosti - přednáška PČR
Jedeme pro Sebíka
ERASMUS+ - stínování Madrid
ERASMUS+ metodické kurzy pro učitele
Policie ČR - fyzické testy

 

Sportovní kurz 3.A

Ve dnech 20.-22.9.2023 se naše třída 3.A zúčastnila sportovního kurzu, který byl zároveň kurz cyklistický. Ve středu ráno jsme se vydali na kolech do Havlovic, kde jsme byli ubytováni. Po příjezdu nás paní kuchařky v místní školce poctily vynikajícím obědem a hned následovala sportovní zábava pod odborným dohledem pana učitele Vrabce a paní učitelky Pášmové. Někteří z nás se vydali na prohlídku areálu na koloběžkách, nebo vymysleli profesionální souboj v tenise. Avšak všichni dohromady jsme odehráli zápas v softballu a naučili se jeho pravidla.

Další den jsme se vydali autobusem do Pece pod Sněžkou a lanovkou na Růžovou horu, odkud jsme vystoupali až na samotnou Sněžku. Zde jsme pořídili krásné fotografie, pokochali se výhledem a následně zdolali zapeklitou zpáteční cestu. Mnohým z nás dala tato túra velice zabrat. Ale přesto nelitujeme ani minuty. Tento den byl náročný, ale i tak ho někteří z nás zakončili turnajem na naší ubytovně ve stolním tenise.

Třetí a poslední den sportovního kurzu jsme po vydatné snídani vyrazili zpět na kolech do Náchoda.
Tato výprava se i přes pochyby velice vydařila a těšíme se na další podobné akce.

Za 3.A Vavřenová Tereza