Novinky

Běh do zámeckých schodů
Turnaj SŠ ve volejbale
Průvodcovská činnost 4.B - Praha
Erasmus Day
Prohlídka náchodského zámku
Přespolní běh
Adaptační kurz 1.B – září 2023 – Zdobnice v Orl. h.
Sportovní kurz 3.A
Adaptační kurz 1. A – září 2023 – Zdobnice v Orl. h.
Poznávací zájezd do Švédska (1. - 9. 9. 2023)

 

Erasmus Day

Naše škole se aktivně zapojuje do projektů ERASMUS+ a to jak v projektech určených žákům, tak také pro podporu vzdělávání učitelů.

Z tohoto důvodu jsme se připojili k této mezinárodní aktivitě a uspořádali jsme pro naše žáky prezentace, kde starší žáci sdíleli své zkušenosti a zážitky právě z programů ERASMUS+ s mladšími žáky, kteří ještě tuto možnost nevyzkoušeli. K nám do školy také přišli zahraniční vysokoškoláci, kteří tento rok působí v Česku, právě v rámci ERASMUS+, a vyučují angličtinu či svůj rodný jazyk na náchodských školách. Tito studenti seznámili naše 4. ročníky s možností vycestovat po maturitě do zahraničí v rámci tohoto projektu.