Look

Předávání maturitních vysvědčení
Praxe sportovního managementu – nábor malých fotbalistů
Výjezdové praxe 3.B
MŠ Alšova - projekt "Naše tělo"
Židovské město
Prezentace studentských firem na naší škole Academia Mercurii
Appleby – Náchod Exchange 2023
Veletrh CR v Praze 2023
Lyžařský kurz 2023

 

2.B na lyžařském výcviku ve Zdobnici v Orlických horách

V neděli 9.1. jsme se sami dopravili do Zdobnice u Rychnova nad Kněžnou. Naším domovem pro následující dny se stala chata Hradečanka. Lyžařského výcviku se zúčastnila téměř celá naše třída s učitelským dozorem, jemuž velel pan učitel Vrabec. Pod jeho dohledem se o nás starali páni učitelé Tomek a Cöger a paní učitelka Pášmová. Pokoje byly vybavené nábytkem jako ze 70. let, to dodalo tu pravou atmosféru pro náš lyžařský výcvik. Podmínky pro lyžování nebyly vůbec špatné. K dispozici nám byly dvě sjezdovky, obě byly vybaveny bufetem (tam jsme byli častými hosty). Poslední společný večer jsme strávili v chatě Vyhlídka. K večeři byl vynikající steak s hranolky, hráli jsme různé společenské hry, a nakonec přišla malá diskotéka (s hudbou dle našeho výběru). Bylo to příjemné zakončení.

Lyžařský kurz jsme si užili a těšíme se na další akce!
Matěj Brouček, 2.B