Look

Adaptační kurz 1. A – září 2023 – Zdobnice v Orl. h.
Poznávací zájezd do Švédska (1. - 9. 9. 2023)
Školní výlet a vodácký kurz 3.A
2.B - Odborné praxe v cestovním ruchu
3. ročník projektu „Všude dobře doma nejlíp“ aneb jak procestovat sedm zemí za jeden den
Odborné praxe III. B – cestovní ruch
Studenti SM na Olympijském dni
Odborné praxe 1.B - cestovní ruch
Předávání maturitních vysvědčení
Praxe sportovního managementu – nábor malých fotbalistů

 

Veletrh CR v Praze 2023

V pátek 17. března 2023 jsme se pod taktovkou pana učitele Chmelaře a paní učitelky Galbové vydali do pražského výstaviště Expo v Letňanech, kde probíhal 31. ročník mezinárodních veletrhů cestovního ruchu a regionální turistiky, který naše škola pravidelně navštěvuje již několik let. Veletrhu se účastnili studenti 1. -3. ročníku oboru cestovní ruch.

Ráno jsme vyjeli autobusem z Náchoda a k výstavišti dorazili okolo desáté. Po vstupu do samotného areálu jsme se mohli setkat zhruba s 230 stánky cestovních agentur, cestovních kanceláří, různorodých zemí, krajů či měst. Dále jme mohli vidět přednášky cestovatelů, dobrodruhů a fotografů v rámci cestovatelského festivalu Kolem světa, udílení prestižního ocenění turistických produktů a služeb Velká cena cestovního ruchu, anketa Kraj mého srdce, mapující míru popularity krajů ČR. Veletrh se konal souběžně s 14. výstavou obytných automobilů a karavanů FOR CARAVAN a 6. výstavou lodí a vodních sportů FOR BOAT. 

               Na výstavě jsme potom strávili 4 hodiny, což byla adekvátní doba k navštívení všech stánků a získání cenných informací, prospektů či reklamních předmětů, od plátěné tašky až po zubní kartáčky. Letošní veletrh byl velmi dobře organizovaný a strukturovaný, takže nebylo těžké se v halách zorientovat.

Po samotné výstavě jsme se vydali do nákupního centra Černý most, kde jsme měli zhruba hodinovou přestávku na občerstvení a další případné nákupy. A tak jsme se s plnými plátěnými taškami prospektů, obohaceni o nové informace, vrátili okolo 19:00 do Náchoda.

               Celou akci bych hodnotila velmi pozitivně a myslím si, že pro nás byla velkým přínosem.

Anna Hladíková
studentka III. B