Novinky

Cambridgeské zkoušky přímo v naší škole
UNESCO - projektový týden
Odborné praxe Cestovního ruchu - 2.B a 3.B
Obhajoby studentských firem
Rychlovka na Karlově mostě a bojovka na Kampě - 2.B
Osvětim - poznávací zájezd
Holiday World Praha 2024
Základy trestní odpovědnosti - přednáška PČR
Jedeme pro Sebíka
ERASMUS+ - stínování Madrid
ERASMUS+ metodické kurzy pro učitele
Policie ČR - fyzické testy
Lyžařský kurz 2.B - 2024
Lyžařský výcvik 2.A - Havlova bouda, Pec pod Sněžkou

 

Jedeme pro Sebíka

Dne 25. 3. se na naší škole Academia Mercurii uskutečnila charitativní akce pro Sebastiána pořádaná ve spolupráci s Active Handy Nová naděje a Cesta za snem. Žáci si vyzkoušeli jízdu na bezbariérových trenažérech, na kterých ujeli neuvěřitelných 100,4 km. Pro Sebastiana tak „vyjeli“ 35 000 Kč na rehabilitační pobyt v Příbrami, který mu určitě pomůže k lepší pohyblivosti. Studenti Sportovního managementu se zúčastnili besedy s vozíčkářem Heřmanem a Pavlem. Hovořili nejen o tom, jak v krátké chvilce můžete skončit na vozíku, ale i o psychice a o životě s handicapem.

Všem moc děkuji!
Monika Šrůtková