Novinky

2. KOLO PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2018/2019

 

...
Exkurze

 

...
Okresní finále středních škol v kopané O pohár J. Masopusta

 

...
Den španělské kuchyně

 

...
Výměnný projekt s nizozemským gymnáziem

 

...
ERASMUS+ - projektové setkání na ACADEMIA MERCURII

 

...
Didaktická procházka v ruském jazyce – Hradec Králové

 

...
SETKÁNÍ V ANGLII BŘEZEN 2018 – PROJEKT ERASMUS+ MOVING WATERS

 

...
27. ročník - Mezinárodní veletrh cestovního ruchu Holiday World

 

...

Pojďte studovat s námi:

  • Cestovní ruch

  • Ekonomické lyceum

  • Jazykové lyceum

  • Gymnázium


Jsme bezbariérová škola.           Studium je možné online.

 

Helena Nohejlová – pracovník vztahů k veřejnosti,
NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV SPRÁVA STÁTNÍHO ZÁMKU KONOPIŠTĚ
Chtěla jsem Vám hlavně moc poděkovat, že k nám i letos posíláte vaše nám již známé studenty. Tomáš Vagay i Dante Burdych  jsou velice šikovní a  milí. V minulém roce nám opravdu velmi pomohli. Zhostili se práce průvodce velice zdařile, jejich projev byl příjemný, svým dobře naučeným průvodcovským výkladem dokázali nadchnout nás i naše návštěvníky. Byli jsme s nimi spokojeni naprosto po všech stránkách. Už se na hochy moc těšíme.

Čížková Adéla
Určitě bych tuto školu doporučila a zařadila mezi ty nejlepší!
I když jsem já zrovna mezi vynikající studenty nikdy nepatřila, tak mne tato škola naučila opravdu moc. Jsem vděčná panu Chmelařovi, který mne naučil, jak si v životě poradit. Jsem také vděčná paní učitelce Šimkové, která mne v angličtině posunula o velký kus dál, protože ji teď plně využiji. V této škole jsou ti nejlaskavější učitelé, kteří i mne, jako velkého lajdáka podpořili a posunuli kupředu.

Jeřábková Eva – vedoucí oddělení Správy státního hradu a zámku Horšovský Týn
Dobrý den, chtěla bych vám tímto poděkovat za letošní praktikantky Barboru Skleničkovou a Elišku Nepovímovou. Byly velice šikovné. Text, na to že provázely poprvé a myslím si, že náš objekt není na provázení z nejjednodušších, zvládly na jedničku. Už hodně dlouho jsme u nás na objektu neměli takhle šikovné praktikantky. Byli bychom rádi, kdyby k nám mohly přijet i v příštím roce. Děkujeme za spolupráci a doufáme, že takových žákyň bude v dalších letech více.

Nettka Paletka
Tahle škola je ze všech nejlepší! Nelituji, že jsem měla možnost tady studovat. Hodně mi to dalo.Hlavně co se znalostí týče! Velký dík patří hlavně panu Chmelařovi, na kterého moc ráda vzpomínám (když všichni vidí mou ročníkovou práci - nechápou, protože jim to připadá složité, ale všem se líbí :-D ) Škola má opravdu velké požadavky na studium, ale vyplatí se to :-). Hned bych se tam vrátila ♥. Jsem moc ráda, že jsem měla tu možnost u vás studovat a poznat super vyučující, kteří mi předali opravdu hodně znalostí! ♥

Františka  Prášilová
Dobrý den --- posílám vám pozdrav ze Svatého Kopečka u OLOMOUCE.
Ve čtvrtek 19.5. jsem se svými 6 přáteli navštívila pevnost Dobrošov. Protože kolega Václav se velmi o takové stavby zajímá, rádi jsme ho doprovodili a nelitovali jsme. Zvláště protože jsme měli vynikajícího průvodce -- studenta vaší školy. TAK příjemného mladého muže se v dnešní době musí dlouho hledat a nebo prostě mít štěstí. A my ho měli.. Znal toho hodně, měl výborný projev a vystupování. Možná by se od něho mohli učit i někteří dospělí. Je vidět, že je na správném místě a to zaslouží POCHVALU!!!
Přeji vám samé takové šikovné absolventy. S pozdravem Františka Prášilová

 Petra Boudková
Díky této škole a skvělým učitelům jsem nadále úspěšnou studentkou. Nejen že mě výuka anglického jazyka dala tolik, že mi to postačí i na VŠ, ale naučila mě i vystupovat na veřejnosti, což se mi v životě neskutečně hodí! Při mém studiu na této škole jsem se nemusela bát písemek, ani se stresovat, když jsem něco v hodině nepochopila. Díky rodinnému prostředí i přístupu, který zde naleznete, stačilo jen zajít za daným vyučujícím a ten mi s ochotou a vstřícností vše vysvětlil.
Kdybych se měla pro střední školu rozhodnout znovu, určitě bych neměnila! A pokud chce někdo investovat do studia, tato škola je ta nejlepší možná cesta :-) Dala mi opravdu křídla pro život! :-)

 Tomáš Mazáč
AM můžu všem maximálně doporučit! Škola mi dala výbornou průpravu do života. Neztratil jsem se díky ní při studiích v Cambridge, natož teď v ČR!
Vstřícnost učitelů, přátelský přístup, ale zároveň výborné učební metody.
Rád vzpomínám a vracím se podívat za učiteli.
Děkuju!

 Jana Rummelova
Určitě doporučuji :-) Díky této škole úspěšně pracuji v cestovním ruchu již 10 let !

 Sandra Foersterová
Kdybych si zase měla vybrat kam na SŠ, tak bych určitě znovu zvolila AM!!!