Novinky

Nejaktivnější středoškolák 2017

 

...
Turnaj SŠ v plážovém volejbale

 

...
Školní výlet 1.AB

 

...
Slavnostní otevření stadiónu v Náchodě na Hamrech

 

...
Představení studentských společností a fiktivní firmy naší školy

 

...
Středoškolská laťka

 

...
Slavnostní předávání maturitního vysvědčení

 

...

Pojďte studovat s námi:

  • Cestovní ruch

  • Ekonomické lyceum

  • Jazykové lyceum

  • Gymnázium


Jsme bezbariérová škola.           Studium je možné online.  

Nettka Paletka
Tahle škola je ze všech nejlepší! Nelituji, že jsem měla možnost tady studovat. Hodně mi to dalo.Hlavně co se znalostí týče! Velký dík patří hlavně panu Chmelařovi, na kterého moc ráda vzpomínám (když všichni vidí mou ročníkovou práci - nechápou, protože jim to připadá složité, ale všem se líbí :-D ) Škola má opravdu velké požadavky na studium, ale vyplatí se to :-). Hned bych se tam vrátila ♥. Jsem moc ráda, že jsem měla tu možnost u vás studovat a poznat super vyučující, kteří mi předali opravdu hodně znalostí! ♥

Františka  Prášilová
Dobrý den --- posílám vám pozdrav ze Svatého Kopečka u OLOMOUCE.
Ve čtvrtek 19.5. jsem se svými 6 přáteli navštívila pevnost Dobrošov. Protože kolega Václav se velmi o takové stavby zajímá, rádi jsme ho doprovodili a nelitovali jsme. Zvláště protože jsme měli vynikajícího průvodce -- studenta vaší školy. TAK příjemného mladého muže se v dnešní době musí dlouho hledat a nebo prostě mít štěstí. A my ho měli.. Znal toho hodně, měl výborný projev a vystupování. Možná by se od něho mohli učit i někteří dospělí. Je vidět, že je na správném místě a to zaslouží POCHVALU!!!
Přeji vám samé takové šikovné absolventy. S pozdravem Františka Prášilová

 Petra Boudková
Díky této škole a skvělým učitelům jsem nadále úspěšnou studentkou. Nejen že mě výuka anglického jazyka dala tolik, že mi to postačí i na VŠ, ale naučila mě i vystupovat na veřejnosti, což se mi v životě neskutečně hodí! Při mém studiu na této škole jsem se nemusela bát písemek, ani se stresovat, když jsem něco v hodině nepochopila. Díky rodinnému prostředí i přístupu, který zde naleznete, stačilo jen zajít za daným vyučujícím a ten mi s ochotou a vstřícností vše vysvětlil.
Kdybych se měla pro střední školu rozhodnout znovu, určitě bych neměnila! A pokud chce někdo investovat do studia, tato škola je ta nejlepší možná cesta :-) Dala mi opravdu křídla pro život! :-)

 Tomáš Mazáč
AM můžu všem maximálně doporučit! Škola mi dala výbornou průpravu do života. Neztratil jsem se díky ní při studiích v Cambridge, natož teď v ČR!
Vstřícnost učitelů, přátelský přístup, ale zároveň výborné učební metody.
Rád vzpomínám a vracím se podívat za učiteli.
Děkuju!

 Jana Rummelova
Určitě doporučuji :-) Díky této škole úspěšně pracuji v cestovním ruchu již 10 let !

 Sandra Foersterová
Kdybych si zase měla vybrat kam na SŠ, tak bych určitě znovu zvolila AM!!!