Novinky

Den otevřených dveří

 

...
Vánoční koncert

 

...
PROFI GO 2018 - soutěž talentů pro cestovní ruch

 

...
Projekt v rámci programu Erasmus+ „Moving Waters-How Water Shapes Us“

 

...
Maturitní ples Academia Mercurii 2017

 

...
Adventní zájezd za Popelkou

 

...
ACADEMIA MERCURII na Univerzitě v Hradci Králové

 

...
                   
        Mgr. Věra Bartošová   Český jazyk, Dějepis, Literární seminář   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
                   
         Bc. Zuzana Brůžová    Český jazyk, Literární seminář   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
                   
      Mgr. Dita Flejberk Jelínková   Ruský jazyk   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
                   
      Mgr. Michaela Hanzlova   Základy společenských věd, Psychologie, Francouzský jazyk, Metodik prevence   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
                   
      Ing. Aneta Hrubá   Fiktivní firmy   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
                   
      Igor Chmelař    Odborné předměty cestovního ruchu, Zeměpis    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
                   
      Mgr. Marie Chmelařová   Ruský jazyk   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
                   
        Mgr. Lenka Krulichová   Písemná a elektronická komunikace, Zeměpis   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
                   
      Mgr. Šárka Pášmová   Anglický Jazyk   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
                   
        Mgr,. Hana Pechová   Anglický Jazyk   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
                   
      Ing. Karla Pomezná   Účetnictví, Propagace   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
                   
      Ing. Jan Sršeň   Informační a komunikační technologie, Fyzika   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
                   
      Mgr. Josef Sršeň   Matematika, Fyzika   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
                   
      Mgr. Ivana Šimková   Španělský jazyk, Anglický jazyk, Výchovný poradce   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
                   
      Mgr. Jiří Škop, PhD.   Informační a komunikační technologie, Písemná a elektronická komunikace, Propagace   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
                   
      Mgr. Jan Šnajdr   Anglický jazyk, Německý jazyk   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
                   
      Ing. Jaroslava Teuberová   Ekonomika, Management a marketing, Právo a aplikovaná ekonomie   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
                   
        Mgr. Martin Vrabec   Chemie, Biologie, Tělesná výchova   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
                   
         Mgr.. Jaromír Tomek    Ruský jazyk, Dějepis   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
                   
                   
                   
                   
                   
  Administrativní pracovníci          
             
      Ing. Anna Ptáčková   Zřizovatelka a jednatelka školy   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
             
      Mgr. Dana Jarolímová   Ředitelka a jednatelka školy   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
             
      Ing. Antonín Ptáček   Správce budovy školy   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
             
        Alena Stanislavová   Kancelář školy   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
                   
         Šárka Rudolfová    Asistentka   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
                   
        Simona Zemanová   Úklid