Novinky

Den otevřených dveří

 

...
Vánoční koncert

 

...
PROFI GO 2018 - soutěž talentů pro cestovní ruch

 

...
Projekt v rámci programu Erasmus+ „Moving Waters-How Water Shapes Us“

 

...
Maturitní ples Academia Mercurii 2017

 

...
Adventní zájezd za Popelkou

 

...
ACADEMIA MERCURII na Univerzitě v Hradci Králové

 

...

Soutěže v cizích jazycích:

-                     Anglický jazyk
Školní kolo: 1. Tereza Beranová, 2. Adam Hubálovský, 3. Jakub Šmíd
Krajské kolo: Tereza Beranová – 4. místo

 

-                     Německý jazyk
Školní kolo: 1. Anna Suková, 2. Martin Janata, 3. Anna Kůsová

 

-                     Francouzský jazyk
Školní kolo:

  1. ročník: 1. Anna Dušková, 2. Jana Havlová, 3. Klára Nováčková
  2. ročník: 1. Iveta Hanušová, 2. Jana Valicová, 3. Šimon Stolín

 

-                     Španělský jazyk
Školní kolo:

  1. ročník: 1. Pavlína Nyčová, 2. Marek Bílek, 3. Aneta Francová
  2. ročník: 1. Pavlína Nyčová, 2. Marek Bílek, 3. Silvie Mikulková
  3. ročník: 1. Anna Cozlová, 2. Kateřina Kumprechtová, 3. Jáchym Kalaš

 

-                     Ruský jazyk
Školní kolo: 1. Dominika Soumarová, 2. Karla Viktorová, 3. Patrik Pozděna
Okresní kolo: Dominika Soumarová

 

Soutěž v matematice

Školní kolo:

  1. ročník: 1. Martin Janata 2. Karla Viktorová, Nela Kultová, 3. Eliška Letzelová
  2. ročník: 1. Jakub Šmíd, 2. Pavlína Nyčová, 3. Adéla Melicharová, Marek Bílek
  3. ročník: 1. Adam Hubálovský, 2. Michaela Brožová, 3. Eliška Jarkovská
  4. ročník: 1. Petr Máčka, 2. Hana Rysová, 3. Sandra Krtičková

 

Finanční gramotnost – soutěž v teoretických a praktických znalostech

Školní kolo: 1. Karla Viktorová, 2. Erika Rýdlová, 3. Michaela Brožová, 4. Dominik Macek, 5. Anna Dušková, 6. Šárka Boháčková
Okresní kolo: 1. místo v III. kategorii - Karla Viktorová, Erika Rýdlová, Michaela Brožová
Krajské kolo: 3. místo v III. kategorii - Karla Viktorová, Erika Rýdlová, Michaela Brožová

 

Přírodovědný klokan

Školní kolo: 1. Martin Janata, 2. Adam Hubálovský, 3. Vendula Jirkovská

 

Bobřík informatiky

Školní kolo: 1. Martin Janata, 2. Karolína Kábrtová, 3. Anna Kůsová  

  

PROFI GO 2017 - soutěž talentů pro cestovní ruch

Anna Borsová - 2. místo v kategorii středních škol
reprezentovali žáci ze 4. ročníku:  Leona Francová, Hana Rysová a Petr Máčka

 

  1. ročník Veletrhu JA Firem – „Podnikatelé budoucnosti“

KEP Trading company :

Šimon Stolín - 2. místo – v soutěži o Nejlepšího prodejce

  1. místo získala tato společnost v soutěži Nejlepší logo

 

Tour Guide:

Tereza Bendix Beranová -  3. místo v soutěži 90 vteřin před investorem, kde hovořila pouze v anglickém jazyce

  1. místo - v soutěži o Nejlepší slogan - „Jsme tu pro Vás a Vaše zážitky“
  2. místo - v celkové soutěži o Nejlepší firmu

 

Veletrh fiktivních firem v Náchodě

fiktivní firma Pohřební ústav Rakvička s. r. o -  17. místo v hodnocení tiskových výstupů a designu katalogu - 4. místo

 

Centrum fiktivních firem – CEFIF

  1. A - zvítězila v soutěži o nejhezčí úvodní fotku

 

Nejaktivnější středoškolák 2017

Adam Hubálovský - 10. místo

                      

Sport:

Okresní finále ve volejbalu dívek

Tereza Mědílková, Dominika Pachlová, Patricie Matysková, Alžběta Rýdlová, Nikola Línková, Karolína Dostálová - 7. místo

 

Středoškolská laťka

Jiří Cöger, Matyáš Tvrdík – družstvo – 3. místo

 

Stolní tenis – okresní finále – chlapci

Jiří Cöger, Jáchym Kalaš, Martin Janata, Filip Pajkrt – 6. místo 

 

Turnaj středních škol v plážovém volejbale – dívky

Tereza Mědílková, Tereza Vlková, Dominika Pachlová - 3. místo