Novinky

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Přípravný kurz
Distanční výuka – jak probíhá?
ACADEMIA MERCURII - OBORY
Cesta po opevnění Odolov - Červený Kostelec
Adaptační kurz 1.A 2020
Adaptační kurz 1.B 2020
Projekty ERASMUS+
Zahájení školního roku 2020/2021
Praxe 2020
Mezinárodní veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD 2020
Exkurze ČSOB
Studentské firmy spolupracují s žáky ZŠ
Ekonomická Olympiáda 2020 - Hradec Králové – Krajské kolo
PROFI GO 2020 – 1. místo a zvláštní cena poroty

Soutěže v cizích jazycích

Anglický jazyk

školní kolo:

  1. místo –Vernerová Kateřina – 2. B
  2. místo – Spěváček Matěj – 2. B
  3. místo – Mrázková Sabina – 1. A

krajské kolo: Spěváček Matěj– 2. B - 7. místo

 

Španělský jazyk

školní kolo:

  1. ročník
  2. místo – Kratochvílová Darina – 1. B
  3. místo – Siposová Adéla, Nyklíčková Eliška – 1. B
  4. místo – Kaválková Karolína – 1. A
  1. ročník
  2. místo – Šatná Natálie – 2. A
  3. místo – Hanzlová Simona – 2. B
  4. místo – Škodová Tereza – 2. B
  1. ročník
  2. místo – Skleničková Barbora – 3. B
  3. místo – Vagay Tomáš – 3. B
  4. místo – Burdych Danté Damas – 3. B

 

Ruský jazyk

školní kolo:

  1. místo – Dominika Soumarová – 4. B
  2. místo – Viktorová Karla – 3. B
  3. místo – Pozděna Patrik – 4. A

 

Veletrhy

Veletrh JA firem s mezinárodní účastí

studentské firmy: DreamPrint a GreenEnergy

  1. místo - firma DreamPrint zvítězila se svým sloganem: „Tiskneme vaše sny“
  2. místo - Danté Damas Burdych – 3. B - v obhajobě záměru firmy DreamPrint v anglickém jazyce.

 

Soutěže

Ekonomická olympiáda

školní kolo pro  1. – 4. ročník
krajské kola: Odeta Packová – 1.A

 

Matematická olympiáda

školní kolo:

  1. ročník
  2. místo – Kaválková Karolína – 1. A
  3. místo – Vaněk Filip – 1. B
  4. místo – Svobodová Eliška – 1. A
  1. ročník
  2. místo – Hanzlová Simona – 2. B
  3. místo – Černý Filip – 2. A
  4. místo – Spěváček Matěj – 2. B
  1. ročník
  2. místo – Janata Martin – 4. B
  3. místo – Letzelová Eliška – 4. B
  4. místo – Týfa Jan – 4. B
  1. ročník
  2. místo – Novák Josef – 4. A
  3. místo – Rotterová Lucie – 4. B
  4. místo – Pozděna Patrik – 4. A

 

Sport

Běh do zámeckých schodů – závody

dívky ve složení: Šrajbrová Nikola, Kylarová Klára, Svobodová Eliška, Šolínová Denisa,                  

                             Donajová Lucie - 1. ročníku - obsadily 2. místo

 

chlapci ve složení: Hejzlar Michal – 1. ročník,                              

                               Osoba Adam, Prouza Filip,  - 2. ročník,

                               Týfa Jan a Pajkrt Filip - 3. ročník - obsadili 2. místo

 

Turnaj středních škol ve stolním tenise

chlapci ve složení: Kuželka Adam – 1. ročník,                              

                               Osoba Adam, Prouza Filip, Krejcar Jan  - 2. ročník,

                               Janata Martin a Pajkrt Filip - 3. ročník - obsadili 5. a 7. místo

 

Turnaj SŠ okresu Náchod ve florbalu

chlapci ve složení: Hejzlar Michal – 1. ročník,

                               Prouza Filip, Jirman Pavel, Osoba Adam, Černý Filip, Dao Erik - 2. ročník,                   

                               Janata Martin, Pajkrt Filip a Týfa Jan - 3. ročník - obsadili 4. místo